Dalies:

“airBaltic” no Rīgas uz Dublinu lidos arī ziemā

“airBaltic” no Rīgas uz Dublinu lidos arī ziemā
Foto: Publicitātes attēls
  • 14. May. 2019

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” paziņojusi par lēmumu turpināt regulāros lidojumus no Rīgas uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu arī ziemas sezonā. Lidojumi tiks veikti četras reizes nedēļā, un biļešu cena būs, sākot no 39 eiro, portālu “Latviesi.com” informēja lidsabiedrība.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norādīja: "Ņemot vērā augsto pieprasījumu un pozitīvās atsauksmes par Rīga–Dublina maršruta ieviešanu 2019. gada vasaras sezonā, mēs esam priecīgi paziņot, ka Dublina papildinās arī mūsu ziemas maršrutu karti. Tagad “airBaltic” pasažieriem būs iespēja ceļot starp abām pilsētām visu cauru gadu par ļoti pievilcīgām cenām ekonomiskajā vai mūsu pilna apjoma pakalpojumu biznesa klasē jaunajā un ērtajā Airbus A220-300 lidmašīnā."

Maršrutā Rīga–Dublina pasažieriem tiks nodrošināta iespēja savai rezervācijai pievienot maltīti, kuras cena sākas no 7 eiro. Rezervējot biļetes “airBaltic”, pasažieriem vienmēr būs iespēja bez maksas ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību un personīgo mantu. Tāpat pasažieri tagad var iegādāties jaunu pakalpojumu – papildu četru kilogramu svaru savai bezmaksas rokas bagāžai, sākot no 8,99 eiro. Izmantojot šo pakalpojumu, kopējais rokas bagāžas svars var sasniegt 12 kilogramus.

Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti