Dalies:

"airBaltic" katru dienu veiks lidojumus uz Frankfurti un Oslo

"airBaltic" katru dienu veiks lidojumus uz Frankfurti un Oslo
Publicitātes foto
  • 15. May. 2020

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" ar Satiksmes ministrijas atļauju no 18.maija līdz 9.jūnijam katru dienu veiks tiešos lidojumus turp un atpakaļ uz Frankfurti un Oslo, informē "airBaltic" pārstāve Alise Briede.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss skaidroja, ka pasažieru, darbinieku un sabiedrības veselība un drošība stāv pāri visam, tāpēc, atsākot lidojumus, visiem pasažieriem tiks nodrošinātas sejas maskas un dezinfekcijas salvetes.

"Mūsu lidojumos sekosim līdzi atbildīgo iestāžu rekomendācijām. Papildus tam mēs joprojām turpinām izstrādāt precīzas vadlīnijas vairākām citām drošības aktivitātēm," pauda Gauss.

Lasītākās ziņas

Pilns lidojumu grafiks un biļetes ir pieejamas "airBaltic" mājaslapā. Papildus tam ir pieejams pagaidu piedāvājums, kas sniedz iespēju jaunajām rezervācijām, kas veiktas līdz 31.maijam, mainīt lidojuma datumu bez maksas. Atļauta tikai viena datuma maiņa.

Latviesi.com jau vēstīja, ka no piektdienas ir atjaunoti arī gaisa, jūras, autobusa un dzelzceļa pārvadājumi uz Lietuvu un Igauniju.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti