Dalies:

"airBaltic" būs jauni maršruti no Rīgas – Mančestra, Erevāna, Bergena un Tronheima

"airBaltic" būs jauni maršruti no Rīgas –  Mančestra, Erevāna, Bergena un Tronheima
  • 09. Oct. 2019

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 2020. gada vasaras sezonā tā uzsāks lidojumus jaunos maršrutos no Rīgas uz Mančestru (Apvienotā Karaliste), Erevānu (Armēnija), kā arī Bergenu un Tronheimu (Norvēģija). 

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): "Ieviešot vairākus jaunus, aizraujošus galamērķus, nākamajā vasaras sezonā "airBaltic"veiks līdz pat 100 regulārajiem lidojumiem dienā. Mēs esam priecīgi mūsu pasažieriem piedāvāt plašāku galamērķu klāstu un vēl vairāk uzlabot savienojamību starp Baltijas valstīm un pasauli."

Papildus tam 2020. gada 1. maijā airBaltic sāks lidojumus no Tallinas uz Nicu. Tas būs "airBaltic" 14. galamērķis, kas tiek piedāvāts no Igaunijas galvaspilsētas.

Lasītākās ziņas

Lidojumi no Rīgas uz Mančestru tiks sākti 2020. gada 29. martā un tiks veikti četras reizes nedēļā. Lidojumi uz Bergenu un Tronheimu sāksies attiecīgi 31. martā un 1. aprīlī, bet lidojumi uz Erevānu – 3. maijā.

Pilns "airBaltic" lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem jau ir pieejamas lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti