Dalies:

airBaltic atzīmē pirmo komerciālās darbības gadu ar CS300 lidmašīnām

airBaltic atzīmē pirmo komerciālās darbības gadu ar CS300 lidmašīnām
  • 14. Dec. 2017
Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 2017. gada 14. decembrī, atzīmē būtisku notikumu uzņēmuma vēsturē – gadadienu kopš pirmā komerciālā lidojuma ar pasaulē modernāko lidmašīnu CS300 no Rīgas uz Amsterdamu informē Alise Briede, A/S "Air Baltic Corporation" korporatīvās komunikācijas vadītāja.
airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Tas ir bijis milzīgs pagodinājums būt pirmajai lidsabiedrībai pasaulē, kas uzsāk lidojumus ar CS300 lidmašīnām. Es esmu lepns par mūsu komandu, kas jau veselu gadu, katru dienu kopīgi strādājusi ar Bombardier, lai mūsu pasažieriem nodrošinātu jaunu lidošanas pieredzi. Mūs sagaida aizraujoša nākotne, kurā esam priecīgi dalīties ar mūsu pasažieriem. Uzņēmuma teicamie darbības rezultāti, veiksmīgā CS300 flotes ieviešana un jaunie maršruti pārliecinoši demonstrē, ka esam gatavi turpmākai izaugsmei.”
Pēdējā gada laikā airBaltic ar CS300 lidmašīnām pārvadājusi vairāk nekā 635 250 pasažieru, un šobrīd katrs ceturtais airBaltic pasažieris lido ar CS300 lidaparātu. Līdz šim airBaltic ar pilnībā jauno Bombardier CS300 floti, kas šobrīd sastāv no septiņām Bombardier CS300 lidmašīnām, veikusi vairāk nekā 6 023 regulāros lidojumus un nolidojusi vairāk nekā 15 940 stundu. airBaltic kopumā pasūtījusi 20 lidmašīnas, kuras lidsabiedrība plāno saņemt līdz 2019. gada beigām. 2021. gadā, kad lidsabiedrības floti veidos tikai Bombardier lidaparāti, airBaltic būs viena no jaunākajām flotēm Eiropā.
airBaltic šobrīd veic lidojumus ar CS300 tādos iecienītos maršrutos kā Amsterdama, Barselona, Roma, Londona, Parīze un citos. Papildus tam airBaltic sadarbībā ar Etihad Airways 2017. gada 29. oktobrī uzsāka garākos tiešos lidojumus ar CS300 jaunā maršrutā no Rīgas uz Abū Dabī.
Jaunajās CS300 lidmašīnās kopumā ir 145 sēdvietas, un tās nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā lielāki logi, platāki sēdekļi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunās lidmašīnas ir arī ievērojami klusākas – to trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tās ir pasaulē videi draudzīgākās komerciālās lidmašīnas, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO 2 un NO X emisijas par attiecīgi 20% un 50%.
airBaltic nodrošina lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. No ikviena no šiem galamērķiem airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti