Dalies:

"airBaltic" atsāks lidojumus arī uz Amsterdamu, Hamburgu, Vīni un Diseldorfu

"airBaltic" atsāks lidojumus arī uz Amsterdamu, Hamburgu, Vīni un Diseldorfu
Foto: Publicitātes attēls
  • 22. May. 2020

Ar Latvijas Satiksmes ministrijas atļauju ''airBaltic'' 25. maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Amsterdamu, no 1. jūnija – uz Hamburgu, no 8. jūnija – uz Vīni, kā arī no 9. jūnija – uz Diseldorfu, informē “airBaltic”. 

Lidojumos visi pasažieri ir nodrošināti ar sejas masku un dezinfekcijas salvetēm, aviosabiedrība seko līdzi atbildīgo iestāžu rekomendācijām lidojumos.

18. maijā “airBaltic” atsāka lidojumus no Rīgas uz Tallinu un Viļņu. Lidsabiedrība katru dienu veic arī speciālos lidojumus uz Frankfurti un Oslo. Papildus tam “airBaltic''  atsāks lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem, Minheni un Berlīni.

Lasītākās ziņas

Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumi un lidostu ierobežojumi  oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr jāpārliecinās par jaunāko informāciju.

Pilns lidojumu grafiks un biļetes būs drīzumā pieejamas “airBaltic” mājaslapā. Papildus tam ir pieejams pagaidu piedāvājums, kas sniedz iespēju jaunajām rezervācijām, kas veiktas līdz 2020. gada 31. maijam, mainīt lidojuma datumu bez maksas. Atļauta tikai viena datuma maiņa.  

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti