Dalies:

"airBaltic" arī ziemā piedāvās lidojumus uz Atēnām, Dublinu, Reikjavīku un Štutgarti

"airBaltic" arī ziemā piedāvās lidojumus uz Atēnām, Dublinu, Reikjavīku un Štutgarti
  • 05. Sep. 2019

Šajā ziemas sezonā "airBaltic" pirmo reizi piedāvās lidojumus, kas savieno Rīgu ar Atēnām, Dublinu, Reikjavīku un Štutgarti, informē aviokompānijā.

"airBaltic" maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss norāda:"Martā mēs sākām lidojumus uz Dublinu un Štutgarti. Abos šajos maršrutos novērots augsts pieprasījums, pateicoties kuram mēs turpināsim pakalpojumu sniegšanu ziemā. "airBaltic" pasažieriem būs iespēja ceļot uz abām pilsētām visu cauru gadu par ļoti pievilcīgām cenām ekonomiskajā klasē vai mūsu biznesa klasē jaunajā un ērtajā Airbus A220-300 lidmašīnā."

Gaidāmajā ziemas sezonā "airBaltic" piedāvās arī sezonālus lidojumus uz slēpošanas kūrortiem Zalcburgā, Veronā un Popradā, kā arī četras reizes nedēļā veiks lidojumus uz Abū Dabī, kas šogad atsāksies jau oktobra sākumā. airBaltic arī turpinās piedāvāt reisus uz vairākiem saulainiem atpūtu galamērķiem, tostarp Malagu, Barselonu un Lisabonu.

Lasītākās ziņas

Lidojumi uz Dublinu un Štutgarti tiks veikti visu ziemas sezonu. Lidojumi uz Reikjavīku tiks piedāvāti līdz 2020. gada 31. janvārim un atsāksies 2020. gada 3. martā, bet lidojumi no Rīgas uz Atēnām turpināsies līdz 2019. gada 31. decembrim un atsāksies 2020. gada 4. martā.

No Tallinas "airBaltic" sāks lidojumus jaunā sezonālā maršrutā uz Zalcburgu. Turklāt šī būs pirmā ziemas sezona, kurā tiks veikti lidojumi uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti