Dalies:

Aicinām pieteikties uz papildus vietām 3x3 saietā Freiburgā, Dienvidvācijā!

Aicinām pieteikties uz papildus vietām 3x3 saietā Freiburgā, Dienvidvācijā!
  • 10. Jul. 2018

Latviešu centra Bērzaine esam paplašinājuši mūsu viesu nama izmitināšanas spējas un aicinām pieteikties uz papildus vietām 3x3, kas notiks no 29.jūlija līdz 5.augustam!

Arī 3x3 Bērzainē lektoru pulciņš ir kļuvis vēl plašāks! Rozīte Katrīna Spīča mācīs dančus, Kintija Avena - tekstilmozaīku segās un spilvenos, Agrita Krieviņa - darīt pastalas, savukārt Uldis Siliņš mācīs visus par visu! Un reizi dienā arī deklamēšanas metodiku un humoristisku daiļdarbu izpratni un pasniegšanu klausītājam.

Saietā aicinātas pieteikties kā ģimenes tā individuāli dalībnieki no Vācijas, Centrāleiropas un visas pasaules. Organizatori priecāsies par dalībnieku apņēmību Bērzaines 3x3 iegūt pieredzi un zināšanas, lai jau šajā saietā vai nākamajos gados paši varētu uzņemties kādas ievirzes vadīšanu vai strādāt nākamo saietu darba grupās! Pieteikuma vēstuli sūtiet uz 3x3@latviesi.com, kurā lūdzu, pastāstiet, kādēļ esiet nolēmuši piedalīties 3x3 saietā un kādu pienesumu Tu un Tavi ģimenes locekļi būtu gatavi dot Bērzaines 3x3 un citiem saieta dalībniekiem.

Vairāk informāciju par 3x3 Bērzainē lasiet mūsu pirmajā rakstā:
https://www.latviesi.com/events/aicinam-pieteikties-uz-pirmo-3x3-saietu-latviesu-centra-berzaine-dienvidvacija
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti