Dalies:

Aicinām pieteikties dalībai Radio SWH raidījumos "Saites. Sirdī Latvija" un “Tikko atgriezušies”

Aicinām pieteikties dalībai Radio SWH raidījumos "Saites. Sirdī Latvija" un “Tikko atgriezušies”
  • 12. Sep. 2018

Šoruden Radio SWH ēterā turpināsies raidījums "Saites. Sirdī Latvija" un aizsāksies jauns raidījums - “Tikko atgriezušies”, kuru ietvaros vētīsim un sirsnīgās sarunās ar raidījuma vadītāju Inesi Vaikuli stiprināsim saites ar mūsu tautiešiem dažādās valstīs un atspoguļosim patiesības stāstos par emigrācijā dzīvojošo latviešu atgriešanos Latvijā.

Raidījumos ieskatīsimies ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu aktualitātēs, vēlmēs, sapņos un sajūtās par mājām, kā arī meklēsim atbildes uz jautājumiem, kas skar aizbraukšanas iemeslus, motivāciju atgriezties un dažādās pieredzes, kas rodas, piepildot ieceri par pārcelšanos uz Latviju. Pēc pēdējā veiktā pētījuma datiem, Radio SWH pieder ievērojams klausītāju skaits, kā arī tas ir viens no lielākajiem komercradio. Tādēļ aicinām izmantot iespēju, lai mūs sadzird liela tautiešu daļa!

Sadarbībā ar lielāko interneta portālu tautiešiem, kas dzīvo ārpus Latvijas – Latviesi.com, aicinām pieteikties dalībai raidījumos, savu kandidatūru un nelielu aprakstu par Jūsu pieredzi sūtot uz vladis@radioswh.lv. Tā kā raidījuma ieraksti notiek Rīgā, svarīgi lai raidījuma viesi plānotu viesoties Latvijā septembra beigās, oktobrī un novembrī.

Visi raidījumi pēc to izskanēšanas Radio SWH ēterā, būs pieejami gan Radio SWH mājas lapā, gan Latviesi.com portālā.

Raidījumu "Saites. Sirdī Latvija" kurš sāksies jau 23. septembrī atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds par Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Raidījums “Tikko atgriezušies” sāksies 10. oktobrī un taps sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju un Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti