Dalies:

Aicinājums atbalstīt Kanādas Dziesmu svētku koncertus un māksliniekus

Aicinājums atbalstīt Kanādas Dziesmu svētku koncertus un māksliniekus
  • 31. Mar. 2019

Latviešu Dziesmu un Deju svētki Kanadā tuvojas un Rīcības komitejas brīvprātīgie darbinieki gatavojas sagaidīt viesu māksliniekus, īpašus goda viesus un svētku apmeklētājus Toronto pēc apmēram trim mēnešiem!

Šī gada svētkos mums ir īpašs prieks sadarboties ar Toronto Latviešu koncertapvienību pie mūsu vērienīgajiem mūzikas projektiem. To skaitā ir Atklāšanas koncerts, Kabarē vakars un Kopkoŗa koncerts, kā arī Garīgās mūzikas koncerts, diriģentu Māŗa Sirmā un Brigitas Alkas vadībā, kur piedalīsies Valsts Akadēmiskais koris, svētku koris, ērģelniece Lauma Akmene, soprāns Ilze Paegle un latviešu profesionālu izpildītāju orķestris.

Orķestŗa un Kamermūzikas koncertā dzirdēsim nesen atrasto Jāņa Kalniņa Vijoļkoncertu, kā arī Tālivalda Ķeniņa, Imanta Ramiņa un Lolitas Ritmanes skaņdarbus. Šinī koncertā arī prezentēsim jauno Kanadas Mūzikas centra Centrediscs ierakstu “Canadian Amber: Music by LatvianCanadian composers Janis Kalnins, Talivaldis Kenins, and Imant Raminsh”. Mūsu viesu mākslinieki šinī koncertā būs vijolniece Laura Zariņa, pianists Artūrs Ozoliņš, čellists Jānis Laurs, soprāns Ilze Paegle, flautiste Agita Ceruse, pianiste Ruta Vaivade, diriģents Māris Sirmais un mākslinieki no Kanadas Nacionālās operas orķestŗa.

Lasītākās ziņas valstī

Ar nepacietību gaidām Valsts Akadēmiskā koŗa LATVIJA debijas koncertu Koerner Hall, kā arī meistarklases ar kori un diriģentu Māri Sirmo. Šīs meistarklases pasniegs angļu valodā un izsludināsim šo sarīkojumu, kā arī visu svētku programmu plašai kanadiešu publikai.

Mēs arī ļoti priecājamies, ka slavenais folkloras ansamblis “Raxtu Raxti” viesosies pie mums, spēlējot gan ballēs, gan tautas deju lieluzvedumā.

Mēs piedāvājam unikālu iespēju ikvienam individam, ģimenei vai organizācijai ziedot kādam koncertam vai sponsorēt kādu viesu mākslinieku. Dziesmu svētku biedrība nevar izdot nodokļu kvītis par ziedojumiem, jo nav “labdarības statuss”, bet, ziedojot kādam mūzikas sarīkojumam vai māksliniekam, varēsit saņemt nodokļu kvīti no Toronto Latviešu koncertapvienības.

Labprāt parunājamies ar ieinteresētām personām vai organizāciju pārstāvjiem jebkuŗā laikā. Aicinām sazināties ar Lauru Adlers: laura@lauraadlers.com vai (416) 9480634.

 

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti