Dalies:

Aicina Latvijas izcelsmes pētniekus pasaulē pievienoties “Linkedin” grupai

Aicina Latvijas izcelsmes pētniekus pasaulē pievienoties “Linkedin” grupai
Foto: CC0 licence
  • 09. May. 2019

Latvijas studentu un pētnieku asociācija Lielbritānijā “ALSRUK” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju ir uzsākusi iniciatīvu apzināt Latvijas izcelsmes pētniekus pasaulē un stiprināt šo kopienu, lai sekmētu sadarbību zinātnieku vidū un radītu iespējas sadarbībai ar Latvijas valsts, nevalstiskajām un akadēmiskajām un pētnieciskajām institūcijām, portālu “Latviesi.com” informēja Latvijas vēstniecība Dānijā.

Lai apzinātu diasporas pētniekus, ir izveidota profesionālo kontaktu grupa Linkedin platformā, kas ļaus pašiem pētniekiem “sastapt” vienam otru un būt sasniedzamiem dažādām sadarbības iespējām. Šī grupa tiks izmantota, lai informētu par iespējām sadarboties ar dažādām organizācijām un institūcijām kā arī var tikt lietota kā info apmaiņas un diskusiju telpa starp pētniekiem par saistošiem jautājumiem.

Latvijas vēstniecības Eiropā un citur pasaulē aicinātas uzrunāt sev zināmos pētniekus un doktorantus, kuri strādā ārpus Latvijas, pievienoties Linkedin grupai “Latvijas izcelsmes pētnieki un zinātnieki pasaulē”.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti