Dalies:

Aicinām abonēt laikraksta Brīvā Latvija digitālo versiju!

Aicinām abonēt laikraksta Brīvā Latvija digitālo versiju!
  • 01. Mar. 2019

Rietumeiropas latviešu laikrakstu "Brīvā Latvija" nu ir iespējams abonēt digitāli. Ceļu pie lasītājiem laikraksts uzsāka 1986.gadā Minsterē, kad kopīgā izdevumā apvienojās no 1942. gada Lielbritānijā iznākošais latviešu laikraksts "Londonas Avīze" un Vācijā 1946.gadā dibinātā "Latvija". Laikraksta galvenie mērķi ir informēt, izglītot un izklaidēt, pie kuriem tā veidotāji pieturas vēl šodien.

Laikraksts piedāvā gan ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem aktuālas ziņas, gan intervijas ar iedvesmojošiem cilvēkiem. Unikāla ir arī politisko komentāru sadaļa, kurā iespējams iepazīties ar dažādu autoru domām par Latvijas un pasaules politisko sistēmu, ekonomiku un kultūru.

"Brīvā Latvija" ir vērtībām bagāta avīze: tai ir vēstures, tradīciju un kultūras vērtības, ar ko grūti sacensties jebkurai citai latviešu avīzei. Līdz šim tā ir bijusi savā ziņā ekskluzīva avīze, jo, kā raksta tās veidotāji, laikraksts ir neatkarīgs no politiskajām partijām un naudas makiem, atkarīgs tikai no sava lasītāja, daudzpusīgs, patriotisks un brīvs.

Laikraksta “Brīvā Latvija” digitālo versiju var abonēt www.brivalatvija.lv/abone-interneta vai maksājot bankā SIA VESTA-LK kontā: AS SEB banka, kods UNLALV2X, Konta nr.: LV80UNLA0050016243516 ar piezīmi “BL abon” un norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu un mājas adresi. Izdrukājot iespējama krāsaina versija. Abonomenta maksa par 12 mēnešiem ir 55 eiro, 6 mēnešiem 30 eiro, vienu nedēļu 2 eiro. Ik gadu dāvanā – Laika Mākslas kalendārs!

Publikāciju apmaksā "Brīvā Latvija"

Lasītākās ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti