Vēstnieks Viļņā pasniegs dāvinājumu - rakstu krājumu "Latvieši un Latvija"

Vēstnieks Viļņā pasniegs dāvinājumu - rakstu krājumu "Latvieši un Latvija"

Atzīmējot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu dienu, Latvijas vēstnieks Lietuvā Mārtiņš Virsis 6.maijā viesosies Viļņas Universitātes Baltu filoloģijas katedras Latvistikas kabinetā, kur tiksies ar Latvistikas kabineta, Lietuvas Edukoloģijas Universitātes, Lietuviešu literatūras un folkloras institūta, kā arī Lietuviešu valodas institūta pārstāvjiem. 

Vizītes laikā vēstnieks minēto universitāšu un institūtu pārstāvjiem pasniegs dāvinājumu - Latvijas Zinātņu akadēmijas Baltijas stratēģisko pētījumu centra izdoto akadēmisko rakstu krājumu "Latvieši un Latvija" četros sējumos.

Latvijas Zinātņu akadēmijas Baltijas stratēģisko pētījumu centra izdotie akadēmiskie raksti "Latvieši un Latvija" ir plašākais krājums par šo tēmu, kāds jebkad Latvijā izdots. Rakstu autori ir Latvijas vadošie zinātnieki un speciālisti. 

Krājums domāts lasītājiem Latvijā un ārzemēs, lai kompakti un objektīvi iepazītu latviešus un Latviju - valodu, folkloru, mitoloģiju un etnogrāfiju, Latvijas nācijas un valsts veidošanās procesus, jautājumus, kas saistīti ar Latvijas valsts atjaunošanu, kā arī izglītību, zinātni un kultūras procesus.

Ziņas autors: Latvijas Republikas vēstniecība Lietuvā
Publicitātes foto


Izsaki viedokli