Dalies:

2019. gadā no 4. līdz 7. jūlijam notiks XV Latviešu Dziesmu Svētki Kanādā

2019. gadā no 4. līdz 7. jūlijam notiks XV Latviešu Dziesmu Svētki Kanādā
  • 22. Aug. 2017

Viena dziesma, viena deja . . . viena tauta!

Ar šo svētku saukli aicinām koristus un tautas deju dejotājus piedalīties XV Latviešu Dziesmu Svētkos Kanādā 2019.g. no 4. līdz 7. jūlijam, Toronto

Dziesmu svētki pirmo reizi skanēja Kanādā 1953. gadā, un šie svētki atgriezīsies lielākā latviešu centrā Ziemeļamerikā: Toronto.

Svētkus svinēsim Latvijas simtgades zīmē, bet ar skatu jau uz otro simtgadi, uz nākotni. Tomēr, vēlamies arī atsaukties uz agrākiem svētkiem un rīkosim galvenos sarīkojumus vēsturiskā Maple Leaf Gardens, kur no 60iem līdz 90iem gadiem dziedāja kopkori un deju grupas spēra savus deju soļus.

Laikraksts New York Times 2017.g. ir licis Kanadu pirmā vietā no pasaulē obligātām vietām apciemošanai, rakstot: “(Kanada) ir pasaule pati par sevi, ar kosmopolitānām pilsētām, dabīgiem brīnumiem, un viss kas pa starpu”.

Aicinam apciemot dziesmu svētku mājas lapu, kur šobrīd atrodas informācija par Toronto un par galveniem sarīkojumiem. Mājas lapā var arī pieteikties uz jaunākām ziņām.

Jūs nepacietīgi sagaida visi Toronto latvieši, kuri ir gatavi jums parādīt šo brīnišķīgo pilsētu kura runā 200 valodās, bet 2019. gadā, no 4. līdz 7. jūlijam, visskaļāk skanēs latviešu valoda.

Tuvāku informāciju var saņemt no dziesmu svētku rīcības komitejas priekšsēža Juŗa Ķeniņa gkenins@rogers.com, no rīcības komitejas vicepriekšsēdes un tautas deju nozares vadītājas Selgas Apses apse@sympatico.ca, kā arī no rīcības komitejas vicepriekšsēža un mūzikas nozares vadītāja Artura Jansona itsart@sympatico.ca

Gaidām ikvienu dalībnieku pie mums, 2019.g. Svinēsim kopā XV Latviešu Dziesmu Svētkus Kanadā!

XV Latviešu Dziesmu Svētku Kanadā Rīcības komiteja

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti