Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks tiekas ar Vašingtonas latviešu kopienas pārstāvjiem

Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks tiekas ar Vašingtonas latviešu kopienas pārstāvjiem

No 16.-19.jūlijam Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks darba vizītē uzturēsies Vašingtonā (ASV). 16.jūlijā deputāts tiksies ar Vašingtonas latviešu kopienas pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes Eiropas Savienībā (ES) un Latvijas iekšpolitikā, kā arī ES un ASV attiecības. Savukārt 18.-19. jūlijā viņš piedalīsies Eiropas ideju tīkla, Hudsona institūta, Starptautiskā republikāņu institūta un Transatlantiskās grupas kopīgi rīkotās diskusijās.

18.jūlijā A.Pabriks piedalīsies diskusijā par transatlantiskajiem izaicinājumiem ekonomikas un demogrāfijas jomā, t.sk. par migrācijas krīzi Eiropā, bēgļu izglītības programmām, ASV un Eiropas tirgus un ekonomiskajām izvēlēm. Savukārt 19.jūlijā kā Eiropas Parlamenta Starptautiskās tirdzniecības komitejas loceklis deputāts uzstāsies paneļdiskusijā "Vai TTIP atgriezīsies? Vai ASV-ES tirdzniecības un investīciju sadarbība turpināsies?”.

"Pēc jaunā prezidenta Donalda Trampa stāšanās amatā ASV tirdzniecības politika vēl joprojām ir neskaidra. Šajā diskusijā analizēsim, kāda būs ietekme uz transatlantiskajām attiecībām, ja sarunas par TTIP tiks turpinātas, un kāda - ja netiks,” skaidro A.Pabriks.

Diskusiju mērķis novērtēt ASV jaunās politikas ietekmi uz transatlantiskajām attiecībām, apspriest transatlantiskās drošības nākotni, sadarbību Tuvajos Austrumos, ES-ASV tirdzniecības attiecības, migrācijas jautājumus, ISIS apkarošanu, situācija Turcijā un Krievijā, kā arī citas aktualitātes.

Papildu informācija:

Inga Tauriņa
Eiropas Parlamenta deputāta palīdze
Mob.t.nr.: +371 26564629,
e-pasts: inga.taurina@la.europarl.europa.eu

Foto: Publicitātes attēls


Izsaki viedokli