Tulkošanas birojs Linearis — uzticams un drošs tulkojumu veicējs

Tulkošanas birojs Linearis — uzticams un drošs tulkojumu veicējs

Expresintervija ar Baltijā vadošā tulkošanas biroja Linearis Translations vadītāju Nadeždu Pētersoni.

Linearis ir vadošais tulkošanas birojs Baltijas valstīs ar birojiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, kā arī Ķīnā. Linearis nodrošina gan rakstisko un mutisko tulkošanu, gan citus ar tulkošanu saistītus pakalpojumus vairāk nekā 100 valodās, sniedzot klientiem advancētus pakalpojumus gan Baltijas valstu, gan Āzijas tirgū.

Kādi ir populārākie gadījumi, kad mūsu ārzemēs dzīvojošie tautieši izmanto jūsu tulkošanas biroja pakalpojumus?

Visbiežāk ārzemēs dzīvojošie Latvijas valstspiederīgie veic dokumentu tulkojumus — laulības, dzimšanas apliecības, tāpat populāri ir arī dažādi mācību iestāžu dokumenti. Šiem tulkojumiem ir raksturīgas divas lietas: pirmkārt, tie vajadzīgi ļoti ātri, jo bieži vien cilvēks ir dzimtenē neilgu laiku un nepieciešams ātri nokārtot visas formalitātes. Otrkārt, pārsvarā nepieciešams notariāls apliecinājums, lai tulkojumu varētu izmantot iesniegšanai valsts iestādēs. Ņemot vērā klientu vajadzības, mēs cenšamies šos dokumentus sagatavot iespējami īsākā laika posmā, parasti vienas līdz divu darba dienu laikā, bet, protams, tas ir atkarīgs no tulkojamā dokumenta apjoma.

Tāpat ļoti būtisku mūsu darba daļu veido arī dažādu tulkojumu veikšana biznesa vajadzībām — finanšu, juridisko, mārketinga, tehnisko, medicīnas u.c. dokumentu tulkojumi. Katrā no nozarēm, kurā piedāvājam tulkojumu veikšanu, tiek izvēlēti tulkotāji, korektori, redaktori, kas ir attiecīgās valodas nēsātāji un jomas eksperti.

Tulkošanas pakalpojumus sniedz ļoti daudzi uzņēmumi. Kā izvēlēties, kuram uzticēt savu tulkojumu?

Es ieteiktu izvēlēties tulkošanas pakalpojumu sniedzēju, kas spētu nodrošināt kvalitatīvu tulkojumu par saprātīgu cenu un klienta noteiktajā termiņā.

Sadarbojoties ar Linearis Translations, varat būt droši, ka visi šie principi tiks ievēroti. Mēs strādājam atbilstoši EN 15038 un ISO 9001 prasībām. Šie sertifikāti nosaka to, ka tulkojumus drīkstam uzticēt tikai tulkotājiem ar atbilstošu pieredzi un izglītību. Mūsu kvalitātes vadības prasība arī noteic to, ka visus tulkotājus pirms sadarbības uzsākšanas mums jātestē attiecīgajās jomās un valodās, kurām tulkotājs piesakās. Linearis Translations arī garantē kā tulkojamo materiālu, tā tulkojumu konfidencialitāti atbilstoši ISO 27001. Runājot par tulkojumu izpildes termiņiem, mēs strādājam klienta labā, vienmēr cenšamies pielāgoties klienta vajadzībām un arī nestandarta situācijās varam atrast risinājumus.

Kas jūsu darbā sagādā vislielāko prieku?

Vislielāko gandarījumu man sagādā apmierināti, laimīgi klienti, kas pēc mūsu pakalpojumu izmantošanas iesaka mūs saviem draugiem, radiem, sadarbības partneriem. Pēdējā laikā ļoti daudzi jaunie potenciālie klienti, sūtot mums pieprasījumus pēc tulkojuma, norāda, kas ir ieteicis vērsties pie mums. Gandarījums ir par reizēm, kad redzu, ka mūsu pakalpojumi klientam ir ļāvuši ko uzlabot savā dzīvē. Piemēram, kad mūsu veiktie dažādu uzņēmumu mārketinga materiālu tulkojumi palīdz Latvijas eksportētājiem piesaistīt jaunus klientus ārvalstīs. Tāpat arī reizes, kad tulkojamos materiālus klientam piegādājam ātrāk, nekā esam solījuši. Lielu prieku sagādā arī dažādas nestandarta situācijas — piemēram, šobrīd Linearis Pekinas filiāle ir sākusi sadarbību ar Āfrikas valsts Ugandas vēstniecību Ķīnā. Ir patiess gandarījums redzēt, ka varam operatīvi nodrošināt apjomīgus tulkotāju resursus no valodām, kas Baltijas reģionā nav pārstāvētas teju vispār. Visos šajos gadījumos, protams, saku lielu paldies saviem kolēģiem — bez izcilas komandas šie sasniegumi nebūtu iespējami!

Īpašais piedāvājums

Mudinām izmantot īpašo piedāvājumu latviesi.com lasītājiem, kuri vēl nav bijuši Baltijā vadošā tulkojumu biroja Linearis klienti — 10% atlaidi jebkura tulkojuma veikšanai. Lai izmantotu atlaidi, veicot pasūtījumu, lūdzam norādīt paroli “latviesi.com”. Īpašais piedāvājums ir spēkā līdz 2016. gada 31. decembrim.

Linearis kontaktinformācija:

Latvijā:

SIA LINEARIS
K. Barona iela 59/61, Rīga,
LV-1001, Latvija
Tālr./fakss: +371 67277260
GSM: +371 27705512
E-pasts: linearis@linearis.lv

Lietuvā:

LINEARIS TRANSLATIONS UAB
Ukmergės g. 369A, Viļņa
LT-06327, Lietuva
GSM: +370 61005363
E-pasts: linearis@linearis.lt

Igaunijā:

LINEARIS TRANSLATIONS OÜ
Endla 4-415, Tallina,
10142, Igaunija
GSM: +372 56299646
E-pasts: linearis@linearis.ee

Ķīnā:

LINEARIS TRANSLATIONS BEIJING Ltd.
Office 1202, Hong Tian Business
Center, Dongzhimenwaixiejie 42,
Dongcheng, Pekina, ĶTR, 100027
Tel.: +86 10 5330 1921
E-pasts: linearis@linearis.cn


Izsaki viedokli