Bērnus un jauniešus Lielbritānijā aicina piedalīties LR neatkarības atjaunošanas 25 gadiem veltītā konkursā

Bērnus un jauniešus Lielbritānijā aicina piedalīties LR neatkarības atjaunošanas 25 gadiem veltītā konkursā

Atzīmējot deklarācijas "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" pieņemšanas 25.gadadienu, Latvijas vēstniecība Londonā aicina Apvienotajā Karalistē dzīvojošos bērnus un jauniešus (vecumā no 10 līdz 18 gadiem) piedalīties konkursā "Deklarācijai "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu" 25 gadi". Konkursa anketa un noteikumi ir atrodami šeit.

Atbildes uz konkursa jautājumiem ir jānosūta Latvijas vēstniecībai līdz 2015.gada 26.aprīlim elektroniski (ieskanētu anketu) uz e-pasta adresi Embassy.UK@mfa.gov.lv vai arī pa pastu uz adresi Embassy of the Republic of Latvia, 45 Nottingham Place, London W1U 5LY, United Kingdom. Atbildes tiks vērtētas divās vecuma grupās: 10-13 gadi un 14 - 18 gadi.

Konkursa piecu labāko darbu autori tiks paziņoti Ikgadējās Latviešu kultūras dienās Lielbritānijā, kas notiks 2015.gada 2.-3.maijā, Bredfordā. Līdz 6.maijam konkursa rezultāti tiks publicēti Latvijas vēstniecības Apvienotajā Karalistē mājas lapā

Konkursa balva - iespēja pieciem labāko darbu autoriem piedalīties bērnu un jauniešu vasaras nometnē Latvijā "LABA DABA’15", kas notiks no 1. līdz 9.augustam, Īvandes pagasta Īvandes muižā (Tukuma novadā). Balvā iekļauti ceļa izdevumi (aviobiļete maršrutā Londona - Rīga - Londona, nokļūšana līdz nometnes norises vietai) un uzturēšanās nometnē. 

Kontaktpersona par konkursu: Valda PastareLatvijas Republikas vēstniecības Apvienotajā Karalistē pirmā sekretāre, e-pasts: valda.pastare@mfa.gov.lv.

Autors: Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē
Foto: photopin.com


Izsaki viedokli