Rheinfall - Eiropā lielākais Reinas ūdenskritums Šafhauzenā

Rheinfall - Eiropā lielākais Reinas ūdenskritums Šafhauzenā

Dabas varenība un tās spēks elpu aizrauj ne mazums cilvēku visā pasaulē. Reinas ūdenskritums Šafhauzenā (Rheinfall Schaffhausen) ar savu patieso skaistumu ļaus izjust īstu dabas baudījumu ikvienam, turklāt pavisam netālu no Vācijas un Šveices robežas.

150 metru platais, 23 metru augstais un 13 metru dziļais ūdenskritums ar ūdens caurplūdi 700 000 sekundē tiek dēvēts par Eiropas lielāko ūdenskritumu. Šī iespaidīgā dabas spēle radusies pēdējā ledus laikmetā, kad Reina no sava ierastā tecējuma pagriezās uz dienvidiem.

Interesants fakts ir tas, ka Reinas abos krastos ir cita valsts - vienā tā ir Vācija, taču otrā Šveice. Abās valstīs, tieši gar upes krastu ir ierīkotas skatu platformas, no kurām paveras elpu aizraujošs skats. Interesentiem ir iespēja arī izīrēt laiviņu, ar kuru piebraukt pavisam tuvu ūdenskritumam un izkāpt uz klints upes vidū.

Krastos izvietotās platformas ir vairākos stāvos, tādējādi nodrošinot skatu no dažādiem augstumiem. Esot platformas apakšā, ūdenskritums šķiet vien rokas stiepiena attālumā. Nedrīkst garām laist iespēju apmeklēt netālu esošo Laufenas pili (Schloss Laufen), no kuras paveras burvīgs skats uz ūdenskritumu un tā plašo apkārtni. Tā apkārtnē tiek piedāvātas arī ekskursijas gidu pavadībā, kā arī ceļojumu pakas.

Ūdenskritumu var apmeklēt jebkurā dienā un laikā, tas ir pieejams 24 stundas diennaktī visa gada garumā. Informācija par apmeklētāju laikiem, kuros ir iespējams apmeklēt ūdenskritumu

Gūt reibinošu baudījumu varēsiet bez maksas. Informācija par apskates cenām

Ja vēlaties redzēt neaizmirstamu skaņas un gaismas šovu, tad brauciet ūdenskritumu apskatīt 1.augustā, kad norisinās Šveices nacionālie svētki. Vakarā, pēc krāšņas uguņošanas, Reinas ūdenskritums ir neaprakstāmi skaists !

Ieskaties 360 grādu video lidojumā pāri ūdenskritumam!

Apmeklētāju atsauksmes un fotogrāfijas varat aplūkot platformā TripAdvisor!
Plašāku informāciju par ūdenskritumu un apkārtnes aplūkošanu meklējiet oficiālajā mājas lapā!
Koordinātes: 47.677936, 8.616095

Brauciet uz Latviešu centru Bērzaini, kur jūs varēsiet pārnakšņot un gardi paēst! Reinas ūdenskritums atrodas divu stundu braucienā un vienas dienas maršrutā to iesakām apmeklēt kopīgi ar Debešķīgo puķu salu Mainau un pasakaino Švarcvaldes ezeru Titisee.

Piesakieties dzīvošanai Latviešu viesu namā Bērzaine, Freiburgā jau tagad! Visizdevīgāk pie mums iekārtoties uz trīs līdz piecām dienām un apbraukāt apkārtnes skaistākās vietas!

Biroja tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com

Foto: CC0 licence

Informācija aktualizēta 2016. gada 6. maijā


Izsaki viedokli