Dalies:

100 viesu Latvijas Republikas 100. dzimšanas dienā

100 viesu Latvijas Republikas 100. dzimšanas dienā
  • 26. Feb. 2019

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis tiekas ar latviešu kopienu Latvijas Goda konsultātā Hamburgā, tostarp slavenā soprāniste Inga Kalna un prima-balerīna Anna Laudere.

Sekojot Goda konsules Dr. Sabīnes Sommerkampas aicinājumam Latvijas Valsts Prezidents Raimonds Vējonis 24. februārī tikās ar Hamburgas latviešu kopienas pārstāvjiem Latvijas Goda konsultātā Hamburgā. Tikšanās bija daļa no valsts vizītes Vācijā.

100 latviešu kopienu starpā bija arī prezidenta kundze Iveta Vējone, Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa, valsts protokola vadītāja Elita Kuzma, kā arī Valsts prezidenta un vēstniecibas darbinieku grupa Berlīnē.

Lasītākās ziņas valstī

Piedalījās arī Latviešu kopības Vācijā padomes loceklis Dr. Andris Zemītis, Hamburgas latviešu biedrības priekšēdētāja Zane Valtere, uzņēmējs un Goda konsules vīrs Klauss Homans ( Klaus Homann- Medical GmbH & Co KG) , kā arī viņu dēls medicīnas students Aleksandrs Sommerkamp- Homann.

Programmā bija Goda konsules uzruna, Valsts prezidenta Vējoņa runa, Zanes Valteres un Dr. A. Zemīša uzrunas, kā arī Hamburgas kora „BaltiCoro“ uzstāšanās diriģenta un kora dibinātāja Ginta Rāceņa vadībā, ērģelnieka Anda Paegles pavadījumā.

Pēc pasākuma Goda konsulātā Valsts prezidents apmeklēja koncertu Elbas filharmonijā un nākamajā dienā atklāja ekonomikas forumu Hamburgas tirdzniecības kamerā, Latvijas 100gadei veltītu izstādi.

Foto: Stefan Wallocha

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti