Ghetto Games

Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.


Getiņš ir sports. Tas attīsta gan fiziski, gan garīgi. Tas disciplinē. Tas māca mīlēt – mīlēt veselību, dzīvi, sevi, savus tuvākos. Divi pilāri, uz kuriem balstās šī sporta māja ir respekts un uvažuha. Cieņa pret sevi un apkārtējiem ir svarīga! Tas ir visa pamatā – kā ģimenē, tā draugu kompānijā, kā mīlestībā, tā draudzībā.

Ghetto Family ir par veselu sabiedrību. Par tādu, kura nodarbojas ar sportu, ir motivēta, liek lietā galvu, pievēršas veselīgam dzīves veidam. Tās mērķis ir uzlabot situāciju Grīziņkalnā. Līdz tas kļūs par sportiskāko apkaimi Rīgā! Tās tālejošais plāns ir palīdzēt uzlabot situāciju arī citos nelabvēlīgajos rajonos. Kā Latvijā, tā citviet pasaulē.


Zīmola leģenda:

Ghetto kustība aizsākās globālās ekonomiskās krīzes zemākajā punktā, vienā no Rīgas sociāli nelabvēlīgākajiem rajoniem – Grīziņkalnā. Grīziņkalns jau vēsturiski ir darbaļaužu un ielu bērnu rajons, kurā iedzīvotāji pulcējušies vairākos revolucionāros notikumos. Krīzes laikā apstājās daudzas jomas un ienākumu avoti, kas bija labs iemesls sākt darīt lietas, kuras mīlam. Tas bija laiks, kad nomāktos prātus varēja glābt sports – demokrātisks sports, kas neprasa lielus līdzekļus: ielu basketbols, ielu vingrošana, ielu dejas, futbols un citi. Šajā laikā cēli mērķi un sponsori parasti nesatikās. Grīziņkalnā puišeļi skraidīja ar melnām mutēm, pāri ielai stāvēja ielas meitas, un rajons pilns ar dzērājiem. Reāls geto. No tā arī nācis mūsu nosaukums, vienīgi mūsu Ghetto nedegradē – mūsu Ghetto ceļ!


2015.gads būs projekta septītā sezona – mēs nezinām, cik lieli izaugsim un ko paveiksiem, bet nekad neaizmirsīsim, kā sākām un no kurienes esam nākuši!
Ghetto ir mūsu visu brīvība!


Ghetto misija:

Visi mūsu darbības mērķi ir pielāgoti mūsu galvenajam uzdevumam – sakārtot vidi ap sevi un padarīt pasauli labāku!

Vienīgā panākumu atslēga ir smags darbs un mērķtiecība!

Tikai neatlaidība un smags darbs mūs atšķir no tiem, kas vēlamies būt! - R.Elbakjans


Sporta pasākumi


Kontakti