Dalies:
17
Mar

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas pūtēju orķestris sniegs koncertu Latviešu centrā Bērzaine

17
Mar
  • 17. Mar. 2018, 19.00 - 21.00

Sestdien, 17. martā, plkst. 19.00 Latviešu centrā Bērzaine, Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā, koncertu sniegs Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas pūtēju orķestris ar diriģentu Daini Braunu.

Koncertā pūtēju orķestris atskaņos dažāda rakstura skaņdarbus, iekļaujot jauniešu sirdīm tuvākus populārās mūzikas skaņdarbus, bet neatsakoties no klasikas. Starp tiem koncertu krāsaināku padarīs solo dziesmas ģitāras pavadījumā.

Kopš dibināšanas pirms vairāk nekā 20 gadiem orķestris ir ikgadējo konkursu, mūzikas festivālu un tradicionālo Dziesmu un Deju svētku dalībnieks. Pūtēju orķestris papildinājis dažādu pasākumu programmas gan Ventspils pilsētā, gan Latvijā un ārvalstīs - Vācijā, Norvēģijā, Austrijā un Čehijā. 2016. gadā kolektīvs piedalījās starptautiskajā pūtēju orķestru konkursā “The Internacional Festival of Wind Orchestras Prague“, kur ieguva Sudraba diplomu.

Bērzaine ir aktīvs Vācijas, Francijas un Šveices latviešu centrs un viesu nams, ko, apceļojot Eiropu, ir iecienījuši latvieši no visas pasaules. Tālākiem braucējiem vēl ir pieejamas istabiņas nakšņošanai! Lai rezervētu, zvani 0049 (0) 176 5555 3340 vai raksti berzaine@latviesi.com!


Foto: Sandra Bauere