Dalies:
09
Dec

Latviešu stends II Eiropas skolas Ziemassvētku labdarības tirdziņā

09
Dec
  • 09. Dec. 2017, 10.00 - 16.00

Sestdien, 9. decembrī no plkst. 10.00 - 16.00
Vieta: Briseles II Eiropas skola (Avenue Oscar Jespers 75, 1020 Woluwe-Saint-Lambert)

Ikviens, kurš vēlas, ir aicināts piedalīties vai arī apmeklēt Ziemassvētku labdarības tirdziņa Latvijas stendu, kas tiek organizēts š. g. 9. decembrī Briseles II Eiropas skolā.
Labdarības tirdziņa organizēšana ir jauka un sena tradīcija, kurā mums ir iespēja ar lepnumu prezentēt savu kultūru kā rokdarbu, tā arī kulinārijas jomā. Tā ir arī iespēja saviem bērniem rādīt un mācīt, kā pasniegt Latviju kā stipru un par sevi pārliecinātu valsti! 
Ar Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības ES atbalstu no Rīgas ir atvestas un stendā tiks tirgotas dzērvenes pūdercukurā, "Laimas" zefīrs, zemnieku un mājražotāju radīti saldumi, kā arī zāļu tējas no Latvijas laukiem, burvīgas vilnas zeķes un cimdi ar tautiskiem rakstiem! 
Tirdziņa apmeklētājus, plkst. 12.15 ar koncertu priecēs arī Sestdienas latviešu skoliņas mazie dziedātāji Gitas Pāvilas vadībā. 
Priecāsimies, ja jums ir iespēja veidot mūsu stendu, piedāvājot ko gardu no mūsu nacionālās virtuves, savus rokdarbus vai arī palīdzot tirgoties stendā.
Pieteikšanās, rakstot Vinetai Jansonei uz e-pastu: vineta.kruze@inbox.lv vai Doodle

Labdarības tirdziņu 9. decembrī būs iespējams apmeklēt, uzrādot zilās vecāku caurlaides, pārējiem pieteikšanās ir līdz 8. decembrim plkst. 12.00, sūtot savu vārdu un uzvārdu.

Šogad ar tirdziņā iegūtiem līdzekļiem atbalstīsim projektus “Īpašas masāžas rūpju bērniem" bērnu rehabilitācijas centrā "Poga" un biedrību "Palīdzēsim viens otram", ar norādi, ka finansējums paredzētas ģimenēm ar bērniem.

Foto: Publicitātes attēls