DVF nams Londonā

Kad latviešu trimdinieku pulciņš nonāca Anglijā, pēc dažiem gadiem bija nepieciešama mītne, kas saturētu kopā latviešu saimi gan fiziski, gan garīgi. 

Daugavas Vanagu Fonda (DVF) Londonas nams, 72 Queensborough Terrace, tika atvērts 1950.gada decembrī, un darbojas vēl šodien kalpojot ne tikai Londonas latviešiem, bet arī tautiešiem no visas pasaules. 

DVF Londonas nama viesu nams piedāvā lētu, ērtu un tīru naktsmītni ar garšīgām brokastīm. Piedāvājam 16 remontētus numuriņus. 

DVF Londonas nama bārs ir atvērts ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaros. 

Tāpat kā pirmajos gados, arī šodien DVF Londonas nams ir Londonas latviešu kulturālo un sabiedrības rosmju centrs. 

Katru nedēļu ir atvērta latviešu bibliotēka, darbojas Londonas latviešu tautas deju kopa (Londonas dejotāji), Londonas latviešu koris, bērnu latviešu svētdienas skola un latviešu valodas stundas. 

Notiek arī dažādi saviesīgi pasākumi un koncerti. 

DVF Londonas nams atrodas pašā Londonas centrā, ļoti tuvu daudzām ceļotāju iecienītām tūrisma atrakcijām, kā arī teātriem un koncertzālēm. 

Nams ir, apmēram, 10 minūšu brauciena attālumā (ar autobusu vai metro) no Marmora Arkas (Marble Arch) un tikai dažu minūšu gājienā no Haida Parka (Hyde Park). Maksājumus veic skaidrā naudā vai ar debet/kredīt karti. Wi-fi internets ir pieejams namā.

Adrese: 72 Queensborough Terrace, London W2 3SH, United Kingdom.Kontakti

+44 20 7229 1652

http://www.72qt.co.uk/