Freiburgas latviešu skola "Bērzainīte"

Latviešu  skola " Bērzainīte" piedāvā latvisku vidi kur bērniem ir iespēja ne tikai dzirdēt un runāt latviski ar saviem vienaudžiem, bet arī iespēja iepazīties ar latviešu folkloru, mācīties rakstīšanu,  lasīšanu,  dziedāšanu un mākslu.

Mēs esam latviešu skoliņa Freiburgā,Vacijā (Freiburg im Breisgau). Darbojamies kopš 2013.gada 19.septembra Bērzaines latviesu viesu namā. Nodarbības notiek katru otro svētdienu no plkst.13:00 līdz 16:00.

Skolotājas: 

Inese Bērziņa - Latviešu un vācu valodas skolotāja. Pasaules latviešu ģimeņu 3x3 nometņu vadītāja. Aizraušanās - latviskā dzīvesziņa, grāmatas, dziesma, daba, ceļojumi. Vērtības - cilvēciskas attiecības starp cilvēkiem. 

Baiba Kaņepīte - Dziedāšanas un latviešu tautas Dzīvesziņas skolotāja Baiba Kaņepīte Latvijā ilgus gadus ir strādājusi par mūzikas skolotāju bērnudārzā un 19 gadus vadījusi Olaines kultūras centra bērnu vokālo ansambli "Olaines Cālīši", kurā piedalījās bērni no 3-12 gadiem. 

Gerda Leja - Mācījusies vides dizainu, modes apģērbu dizainu, mākslu un pabeigusi aktiermākslas kursu. Patīk darbs ar bērniem, sagādā prieku nodot zināšanas mūsu nākamajai paaudzei. 

 

 

Kontakti