Dalies:

Vēstnieks Aivars Groza piedalās Eiropas augstākās izglītības izstādes svinīgajā atklāšanā Indijā

30. septembrī vēstnieks Aivars Groza apmeklēja augstākās izglītības izstādes “European Higher Education Fair India 2016 svinīgo atklāšanas ceremoniju. Izstādē ar stendu “Study in Latvia” piedalījās Akadēmiskās informācijas centrs (AIC), kā arī Banku augstskola, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte un Biznesa augstskola Turība.

Ņemot vērā Indijas studentu skaita pieaugumu Latvijas augstskolās, vēstniecībā noritēja AIC pārstāvju sarunas ar Indijas izglītības sektora konsultantiem. Vizītes ietvaros AIC direktore Baiba Ramiņa un diplomatzīšanas eksperte Ance Mekša apmeklēja šīs nozares galvenās uzraudzības iestādes, kas nodarbojas ar Indijas augstākās izglītības standartu noteikšanu, uzturēšanu un koordinēšanu. Pieredzes apmaiņas nolūkos notika oficiālas sarunas ar Universitāšu Grantu komisijas (University Grants Commission) un Indijas Universitāšu asociācijas (Association of Indian Universities) vadību.

Laika posmā no 2016. gada 30. septembra līdz 1. oktobrim Indijas galvaspilsētā Ņūdeli norisinājās ES atbalstītā starptautiskā augstākās izglītības izstāde European Higher Education Fair India 2016”, kurā vairāk kā 100 augstskolas no 26 ES dalībvalstīm prezentēja izglītības piedāvājumu Indijas studentiem. Savukārt jau 3. oktobrī vēstniecība sadarbībā ar minētajām Latvijas augstskolām rīkoja atvērto durvju dienu, lai padziļināti informētu interesentus par izglītības iespējām Latvijā.

Foto: Ārlietu ministrija

Lasītākās ziņas valstī

Citas ziņas