Dalies:

Praksē Latviešu centrā Bērzaine iegūst daudzpusīgu pieredzi

Šovasar Latviešu centra viesu nama Bērzaine praksi izgāja Liepājas Universitātes students Kārlis Kadiķis, kurš jau pēc pirmā mācību gada izmantoja Erasmus+ piedāvātās iespējas pavadīt četru mēnešu praksi vienā no skaistākajām Dienvidvācijas pilsētām Freiburgā.


Liels paldies Kārlim par ieguldījumu Bērzaines attīstībā. Kārlis ieradās pašā karstākajā laikā, kad lielākie remontdarbi Bērzaines vēsturē tuvojās nobeigumam. Daudz darba tika ieguldīts un pats saka, ka ir sasmēlies neizmērojamu pieredzi viesu nama darbā un pavadījis interesantu vasaru, apceļojot Vāciju un Franciju un ikdienā sastopoties ar dažādu tautību cilvēkiem. Šeit viņš pārliecinājās, ka tūrisms un viesmīlība ir viņa lauciņš.


Studenta Kārļa praksi vadīja un izcili novērtēja Latviešu centra saimniece Inese Avena un administratore Gunta Šneidere un visi kolēģi Kārli iepazina kā atbildīgu, zinātkāru un praktisku jaunieti.


Ja arī Tu studē kādā no tūrisma specialitātēm un esi ieinteresēts augt kā personība, iegūt jaunas prasmes, nenovērtējamu pieredzi un stāstu, kā arī iegūt vērtīgu ierakstu CV, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz berzaine@latviesi.com. Praksē vari braukt jebkurā gada laikā, vēlams vismaz uz trim mēnešiem.


Foto Kārlis pie mūsu īsti latviskā stilā izveidotā viesu nama reģistrācijas galda. Katras pārmaiņas nozīmē attīstību. Tagad sagaidīsim Jūs jau pirmajā stāvā blakus restorānam “Lidojošā varde”!


Bērzaine ir aktīvs Vācijas, Francijas un Šveices latviešu centrs un viesu nams, ko, apceļojot Eiropu, ir iecienījuši latvieši no visas pasaules. Dienvidvācijas pilsēta Freiburga atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, netālu no Dreiländereck, - kur robežojas trīs zemes, - tādēļ Bērzaine ir lieliska un izdevīga izvēle, kur apmesties trīs un vairāk dienas, lai izbaudītu neskaitāmus apskates objektus Vācijā, Francijā un Šveicē!


Lasītākās ziņas valstī

Citas ziņas