Dalies:

Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētniecības centrs aicina uz semināru par dubultpilsonību

Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētniecības centrs uzsācis semināru ciklu par aktuālām migrācijas tēmām Latvijā un pasaulē. Tā mērķis ir veidot kvalitatīvas diskusijas, regulāri aicinot vienkopus migrācijas jomas interesentus un veicinot pieredzes apmaiņu. Esat laipni aicināti pievienoties!

Kad: Piektdien, 28. oktobrī plkst. 15.00

Kur: Kalpaka bulvārī 4, 327. kabinetā

Lasītākās ziņas valstī

FB: https://www.facebook.com/events/1630540017239487/

Agnese Lāce sniegs lekciju "Dubultpilsonības dualitāte: diskurss un pilsonības likumiskais ietvars". Agnese Lāce ieguvusi bakalaura un maģistra grādu politikas zinātnē Latvijas Universitātē. Šobrīd Agnese ir doktora grāda politikas zinātnē kandidāte Koča Universitātē Turcijā Marie Curie apmācību tīkla INTEGRIM (Integrācija un starptautiskā migrācija) ietvaros. Agneses pētnieciskās intereses ir pilsonība, diaspora, mazākumtautību integrācija un starptautiskā patvēruma sistēma, un vairākas no tām ir apvienotas Agneses doktora disertācijas tēmā par dubultpilsonības režīma veidošanās procesu. Papildus akadēmiskajai karjerai, Agnese ir strādājusi dažādās Latvijas valsts iestādēs, EDSO Augstā komisāra mazākumtautību jautājumos birojā Hāgā, un šobrīd brīvprātīgi strādā Sabiedrības integrācijas fondā kā migrācijas un dažādības eksperte.

Semināra formāts plānots sekojoši: 30 minūtes gara lekcija, pēc kuras ir 30 minūtes jautājumiem un atbildēm savstarpējai domu un ideju apmaiņai.

LU Diasporas un migrācijas pētījumu centrs dibināts 2014. gadā, pateicoties diasporas pārstāvju aktīvai ierosmei un Ārlietu ministrijas finansiālam atbalstam.


Interesentus, kuri vēlas pieteikties LU DPMC jaunumiem, lūdzu rakstīt uz e-pastu laura.buzinska@lu.lv. Nākotnē ir plānots nodrošināt iespēju sekot līdzi semināriem tiešsaistē. Ja jums būtu interese izmantot šādu iespēju, lūdzu, rakstiet uz iepriekš norādīto e-pastu.

Pasākumā ieeja bez maksas.

Centra aktualitātēm var sekot līdzi arī sociālajos tīklos: FB:https://www.facebook.com/LUDMPC

Twitter: https://twitter.com/ludmpc

Citas ziņas