Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Šūšanas darbnīca “The Kings Road Stitchery” Anglijā

2014. gada vasarā Anglijas mazpilsētiņā Brentvudā atvērās kādas latvietes veidots uzņēmums – šūšanas salons "The Kings Road Stitchery". Dizainere un salona īpašniece, latviete, Liene Leonova šo ideju lolojusi jau sen un beidzot savu sapni ir piepildījusi.

Liene savu biznesu sākotnēji vēlējās veidot Latvijā, taču nesaņemot pietiekamu atbalstu, devās iespēju meklēšanā uz Angliju. Šo trīs gadu laikā viņas uzņēmums nostiprinājies un nelielajā salonveikalā šobrīd strādā trīs profesionālas šuvējas, ieskaitot pašu īpašnieci un dizaineri vienā personā.

"The Kings Road Stitchery" dara visu, kas nepieciešams apģērba uzlabošanai un izveidei - apģērbu pāršūšana, labošana, izšūšana, gatavo apģērbu šūšana, kā arī aizkaru, žalūziju un mājas dekoratīvo tekstila izstrādājumu izveide pēc individuāla pasūtījuma. Tā ir vieta, kur doties, kad vajadzīga palīdzība un nepieciešami labi un uzticami šūšanas speciālisti.

Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā. ‪#‎LatvijasPēdas

Lasītākās ziņas valstī

Plašāka informācija latviešu valodā.

Publicitātes foto.Citas ziņas