Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Lāsma Zorgenberga - Jaunzēlandes latviete un zīmola "Nz Coastal Life" līdzīpašniece

Lāsma Zorgenberga dzimusi Liepājā. No Latvijas jauniete aizbrauca, kad viņai bija 19 gadi, tobrīd Latvijas Universitātē viņa bija pabeigusi pirmo gadu Informācijas tehnoloģiju studijās. Uz Jaunzēlandi viņu atveda ģimene - viņa atbrauca uz mēnesi ciemos pie mammas, patēvā un māsām.

Ģimene atgriezās Latvijā, savukārt Lāsma Jaunzēlandē atrada savu dzīves biedru. Pāris gandrīz divus gadus pavadīja gan Kanādā, gan Jaunzēlandē, taču šobrīd ir atgriezušies Jaunzēlandē, Oklendā, un ir jauna, aizraujoša biznesa sākumā. Viņi ir ''Nz Coastal Life'' zīmola radītāji un īpašnieki.

Viņi laiduši klajā apģērba līniju - sērfošanas un dzīvestila apģērbu, kas reprezentē Jauznēlandes dzīves veidu un stilu, sērfa kultūru, kā arī atpsoguļo cilvēkus, kas ir aktīvā dzīves veida piekritēji. Ideja par apģērba līniju Lāsmai radās kopā ar savu dzīves biedru - viņai tuvāks apģērbs, bet viņas partnerim - grafiskais dizains. Ar apģērba līniju viņi vēlējās atspoguļot to, no kurienes viņi nāk un kas viņi ir.

Lāsma šobrīd uzsākusi 2. studiju gadu Biznesa vadības koledžā, kur apgūst nepieciešamās zināšanas zīmola veidošanai un attīstībai, studējot biznesa vadības mārketingu.


Vairāk informācijas par zīmolu

Intervija ar Lāsmu Zorgenberbu latviešu valodā


Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā.‪#‎LatvijasPēdas‬


Lasītākās ziņas valstī

Citas ziņas

Citas ziņas pasaulē