Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: “Escape London” izlaušanās spēle Anglijā

“Kvesti” jeb izlaušanās spēles savus popularitātes aizsākumi meklējami Japānā, kur pirms pāris gadiem šāda veida spēles bija ļoti iecienītas. Nu tās kļuvušas populāras visā pasaulē. Starp to cienītājiem ir arī latvietis – Jānis Lāčplēsis – , kurš Londonā atvēris izlaušanās spēļu istabas “Escape London”.

Jānis uz Angliju devās pirms 16 gadiem, taču atbalstu savam biznesam atradis vien šogad. Saņemot Lielbritānijā pieejamo atbalstu jaunajiem uzņēmējiem, Jānis atvēris vairākas izlaušanās istabas un apstāties neplāno.

Izbēgšanas istaba (Escape Room) vai tā sauktais "kvests" ir intelektuāla komandas spēle, kurā spēlētāji tiek ieslēgti speciāli iekārtotās telpās ar uzdevumu pamanīt apslēptās norādes un atrast atslēgu, lai no telpas izkļūtu. Piedalīšanās šāda veida spēlēs lieliski veido komandas garu un ļauj saliedēties gan draugiem, gan, piemēram, darba kolēģiem.


Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā. ‪#‎LatvijasPēdas

Plašāk latviešu valodā.

Plašāk angļu valodā.


Lasītākās ziņas valstī

Citas ziņas