Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Bārs “No One Writes to the Colonel” Toronto

Līdzīgi kā Vecrīgā, kur kādreiz atradās bārs "Pulkvedim Neviens Neraksta", arī Kanādas pilsētā Toronto atvērts bārs "No One Writes to the Colonel". Tas pieder latviešiem – Toronto dzimušam Amerikas latvietim Martinam Smitam (Martin Smith) un Latvijā pazīstamajiem krodziniekiem Arnim Bikšus un Mikam Pētersonam.

Sākotnēji tā darbība bijusi minimāla – filmu vakari vienreiz nedēļā vai lielāki, privātie pasākumi pāris reizes mēnesī. Šobrīd bārs strādā katru dienu – nedēļas dienās kalpojot par lielisku satikšanās vietu, malkojot gardu kafiju un maltīti, bet brīvdienās par vietu atpūtai, dejām un gardiem kokteiļiem.

"Colonela" īpašnieki norāda, ka bārs paredzēts pieaugušiem cilvēkiem, jo apkārtnē pietiekot atpūtas vietu jauniešiem un studentiem. Daļa apmeklētāju piesaistīta arī ar unikālo nosaukumu. “No One Writes to the Colonel” ir pasaulē atpazīstama Gabriela Garsija Markesa (Gabriel García Márquez) novele, tādējādi piesaistot arī vietējo lasīt-cienītāju uzmanību. Tāpat, bārs izpelnījies vietu starp labākajām atpūtas vietām Toronto un tas atpazīstams ar pilsētā labākais mojito.

Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā. ‪#‎LatvijasPēdas

Plašāka informācija angļu valodā.
Lasītākās ziņas valstī

Citas ziņas