Dalies:

Latvijas pēdas pasaulē: Balzāmbārs “Club bar - 72QT” Londonā

“Club bar - 72QT” atrodas Londonas centrā, viesnīcā “72QT”. Bārs ir viedots kā balzāmbārs, un ir vienīgais latviešu bārs Londonā. Balzāmbārs ir atvērts katru piektdienas un sestdienas vakaru no plkst. 18:00-24:00 un aicina viesus uz sātīgām un latviskām vakariņām no plkst. 19:00 līdz 22:00. Tieši ar to bārs atšķiras no citiem Londonas bāriem - vakariņās tiek pasniegtas Baltijas reģiona tradicionālās receptes modernā izpildījumā. Balzāmbārs piedāvā nobaudīt arī tādus latviskus dzērienus kā Valmiermuižas, Bauskas, Tērvetes, Užavas, Aldara tumšos un citus gaišos alus. Tāpat barā iespējams klausīties arī dažādu latviešu mākslinieku koncertus, kā arī svinēt kopā svētkus.

Plašāk angļu valodā.

Facebook lapa.

Latviesi.com rakstu sērijas "Latvijas pēdas pasaulē" mērķis ir vienuviet apkopot būtiskāko informāciju par savā jomā izcilām un pasaulē atpazīstamām personībām, kuru saknes meklējamas Latvijā, kā arī par vietām, kuras radījuši latvieši, un nes Latvijas vārdu pasaulē. #‎LatvijasPēdas

Projektu "Latvijas pēdas pasaulē" Latviesi.com īsteno ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Valsts kultūrkapitāla fonda, Pasaules Brīvo latviešu apvienības, Eiropas Latviešu apvienības un Daugavas Vanagu Vācijā atbalstu.

Lasītākās ziņas valstī

Citas ziņas

Citas ziņas pasaulē