Anglijas Daugavas Vanagu fonds

 


DVF Londonas nams

Kad latviešu trimdinieku pulciņš nonāca Anglijā, pēc dažiem gadiem bija nepieciešama mītne, kas saturētu kopā latviešu saimi gan fiziski, gan garīgi.

Tika uzsākta piemērota nama meklēšana, kas pēc ilgiem meklējumiem beidzot arī tika atrasts - 72 Queensborough Terrace, Londonas centrā pretī Kensington dārzam un Hyde parkam.

Daugavas Vanagu Fonda (DVF) Londonas nams tika atvērts 1950. gada decembrī, un darbojas vēl šodien.

Tāpat kā pirmajos gados, arī šodien DVF Londonas nams ir Londonas latviešu kulturālo un sabiedrības rosmju centrs. Katru nedēļu ir atvērta bibliotēka, darbojas Londonas tautas deju kopa, Londonas latviešu koris, bērnu svētdienas skola un latviešu valodas stundas.

Notiek arī dažādi saviesīgi pasākumi un koncerti. Nama pagraba bārs ir atvērts ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaros.

Bez tam, DVF Londonas nams piedāvā lētu, ērtu un tīru naktsmītni ar garšīgām brokastīm. Piedāvājam 16 remontētus numuriņus.

Lauku īpašums Straumēni

Ja Jūs vēlaties pavadīt atvaļinājumu vai brīvdienas patiesi latviskā vidē Anglijas vidienē, tad lauku īpašuma 'Straumēni' ir labākā izvēle.

Tas ir viegli sasniedzams, tuvu motorceļiem M1 un M6, apmēram 3 jūdzes no Rugby pilsētas un dzelzceļa stacijas.

Šis ir latviešu kulturālais centrs ar plašu bibliotēku un arhīvu. Šeit atrodas arī vecākas paaudzes mītne, bārs, peldbaseins un parks. Atbraucot ērti novietot mašīnas.

Skaista apkārtne garākām pastaigām un ezers.

Iespējas ir izīrēt telpas viesībām, kāzu viesiem vai konferencēm.

Viesnīca Radi un draugi

Viesnīca "Radi un draugi" atrodas pašā Rīgas sirdī, Vecrīgā, četru vēsturisku ielu, Grēcinieku, Audēju, Mārstaļu un Skārņu, krustojumā.

Viesnīcā ir 76 jaukas un mājīgi iekārtotas viesu istabas par draudzīgām un pieņemamām cenām. Katrā numuriņš ir aprīkots ar ērtām mēbelēm, televizoru, telefonu, ledusskapi, tējas un kafijas pagatavošanas iespējām un seifu. Viesnīcā ir lifts. Viesiem ir pieejama kafejnīca, atpūtas telpa ar bāru, kā arī konferenču zāle.

Tādi populāri Rīgas apskates objekti kā Doma laukums, Sv.Pētera baznīca, Latvijas Nacionālā opera atrodas tikai dažu minūšu attālumā no viesnīcas. Rīgas populārākie nakts klubi un bāri viesiem ir sasniedzami, ejot ar kājām. Tikai nedaudz vairāk par 5 minūšu braucienu ar taksometru, Jūs nokļūsiet Starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala".

Viesnīcas darbojas kopš 1994.gada un tā ir kļuvusi par vienu no populārākajām vietām, kur apmesties. Viesnīca aktīvi piedalās labdarībā, kopā saziedots jau aptuveni 2 miljoni latu. Tāpēc mēs ar patiesu prieku varam atskatīties uz saviem labajiem darbiem, kas ir darīti jau vairāk kā 14 gadus.

Viesnīcas laipnais, draudzīgais un profesionālais personāls ar prieku Jums noorganizēs transfēru no vai uz starptautisko lidostu "Rīga", automašīnas novietošanas iespēju, kā arī, Rīgas apskati ar autobusu.

Mēs parūpēsimies par to, lai Jūs viesnīcā vienmēr justos kā pie draugiem un radiem!

 

Kontakti

44 0 1788860007

http://www.dvmaja.com/

Map Data
Map data ©2019 Google
Map DataMap data ©2019 Google
Map data ©2019 Google
Map
Satellite